Szybki kontakt : 690 809 690
biuro@kk-company.pl

Dlaczego Selegnostic

dlaczego_selegnostic


Pełna oferta testów SELEGNOSTIC w PDF
Full offer of SELEGNOSTIC tests in PDF


Testy SELEGNOSTIC pozwalają uzyskać wynik w ciągu kilku lub kilkunastu minut od pobrania materiału do badania. Często przy łóżku chorego, podczas jednej wizyty w gabinecie lekarza, na izbie przyjęć, w karetce pogotowia, czy w szpitalu. Tego typu diagnostyka określana jest w medycynie terminem Point-of-Care (PoC) i od lat 90-tych XX w. znajduje coraz szersze zastosowanie i uznanie profesjonalistów medycznych. Do tego sukcesu przyczyniło się opracowanie kilkudziesięciu nowych testów, wykorzystujących zdobycze i odkrycia w biotechnologii; przeciwciała mono- i poliklonalne, szereg białek i „cząsteczek targetowych”, których rola często dopiero co została poznana. Dzięki temu testy do szybkiej diagnostyki SELEGNOSTIC (kasetkowe, paskowe) stały się równie specyficzne i swoiste (a przez to precyzyjne i wiarygodne) jak uznane wcześniej za tzw. Złoty Standard tradycyjne metody laboratoryjne. Postęp w medycynie jest znaczący i szybki, tak iż część testów typu PoC wykazuje wyższą czułość i swoistość niż niektóre standardowe metody. Zapewne w najbliższych latach diagnostyka laboratoryjna w Polsce uzna ten fakt, a pacjenci i lekarze docenią wygodę tej metody.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą SELEGNOSTIC oraz wypróbowania testów szybkiej diagnostyki. Sukcesywnie w najbliższych latach zamierzamy wprowadzić kilkadziesiąt testów opracowanych głównie przez naszych partnerów w USA.
SELEGNOSTIC w Polsce obecnie obejmuje 32 testy wykorzystujące do oznaczeń krew, kał, mocz, wymazy z gardła, nosa, pochwy. W kolejnych latach wprowadzimy testy do badania śliny, potu, łez, naskórka, włosów, paznokci.

Dostarczamy nasze produkty dla wiodących polskich placówek medycznych, laboratoriów, specjalistycznych gabinetów lekarskich i szpitali. Nasz zespół zyskał odpowiednią wiedzę i doświadczenie z zakresu szybkiej diagnostyki medycznej typu Point of Care.
Oferujemy tylko profesjonalne testy najwyższej jakości, znanych i rozpoznawanych na całym Świecie producentów z USA. Wszystkie produkty posiadają niezbędne certyfikaty i świadectwa dopuszczenia do obrotu na rynku UE i Polski.

Lepiej diagnozować niż leczyć.
Zapraszamy do współpracy!