Szybki kontakt : 690 809 690
biuro@kk-company.pl

O nas

K&K Company Sp. z o.o.

K&K Company Sp. z o.o. to firma zajmująca się tworzeniem innowacyjnych rozwiązań biznesowych dla lekarzy i podmiotów zajmujących się leczeniem pacjentów w Polsce.

W obszarze naszych działań znajdują się:

Profesjonalna obsługa Kadry Zarządzającej placówkami zdrowia

Profesjonalna obsługa Kadry Zarządzającej placówkami zdrowia w ramach , której oferujemy szkolenia indywidualne oraz grupowe, a także interaktywne warsztaty dla Menedżerów. Nasze szkolenia cechuje wysoka jakość, nieprzeciętny poziom merytoryczny a przede wszystkim podejście praktyczne do problemów z jakimi spotykamy się w codziennej pracy.

Ścisła współpraca z Gminami, Oświatą , Służbami Mundurowymi

Ścisła współpraca z Gminami, Oświatą , Służbami Mundurowymi – organizujemy profesjonalne eventy profilaktyczne dla szerokiego grona odbiorców. Staramy się dotrzeć do każdego Polaka poprzez Jednostki Strukturalne, by zwiększyć świadomość zdrowotną obywateli na każdym etapie życia. Zapewniamy dostępność do wysokiej klasy lekarzy specjalistów, by świadomość zdrowotna naszego społeczeństwa była coraz większa, a profilaktyka ważnym elementem codziennego życia.

Dystrybucja profesjonalnych testów diagnostycznych

Dystrybucja profesjonalnych testów do szybkiej diagnostyki niezbędnych w codziennej medycynie – ginekologia, kariologia, leczenie ogólne, choroby zakaźne etc. Charakteryzują się one nowoczesnością, zaawansowaniem, wiarygodnością, szybkością i konkurencyjną ceną względem diagnostyki laboratoryjnej. Zatem są to narzędzia, które posiadają wszystkie niezbędne cechy dobrze sprzedającego się produktu.

K&K Company — to firma, która chce być na pierwszym miejscu. Być pierwszym to nie tylko wyróżniać się spośród konkurencji, ale i wpływać na kształt całego rynku. Naszym celem jest jakościowa zmiana w świadomości społeczeństwa o istocie zapobiegania oraz zwiększenia wykrywalności zachorowań.

Nasze wartości

Dostępność

Firma K&K Company ma wizję zdrowszego świata, w którym każdy ma dostęp do szybkiej diagnostyki – niezależnie od tego, kim jest lub gdzie mieszka.

Przystępna cena

Dążymy do tego, aby coraz więcej pacjentów mogło korzystać z przystępnych cenowo testów wysokiej jakości. W ramach „Białych Sobót” oferowana jest bezpłatna diagnostyka i porady wykonywane przez specjalistów.

Innowacyjność

Wiele chorób, zwłaszcza w swoim początkowym stadium rozwoju, nie daje prawie żadnych objawów. Głównie dotyczy to nowotworów. Dzięki badaniom profilaktycznym możesz uniknąć długotrwałego, nieskutecznego leczenia, które jest konsekwencją zbyt późnej diagnozy niektórych chorób.

Najwyższa jakość

Dysponujemy niezbędną wiedzą i doświadczeniem, które pozwalają oferować pacjentom testy najwyższej jakości. Testy posiadają wszystkie niezbędne do dystrybucji certyfikaty oraz zezwolenia.

Zawsze krok przed innymi

Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas projekty zdrowotne, uwolnią nas od lęku i pomogą odpowiedzieć na najważniejsze pytania w zakresie profilaktyki zdrowotnej.

Nasza wizja

Nasze programy profilaktyczne dedykujemy wszystkim tym, których wiedza i świadomość zdrowotna pozwolą w przyszłości wykreować społeczeństwo odpowiedzialne i mądre.